|
|
|
|
 |
kilenctizenegy
2005-11-24 16:45:08
|
193
|
| Biztos, hogy ezek a lapok objektívek, megbízhatóak? |
|
 |
lcoder
2005-11-24 13:30:55
|
189
|
| Ugyanez fordítva is igaz, a keresztény világban is ott vannak az iszlám térítõk. Na most, ha az iszlám híveinek lehet téríteni akkor a keresztényeknek miért nem ? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
kilenctizenegy
2005-11-24 09:35:12
|
186
|
"Keresztesháborúk?"
Ezek célja nem az Iiszlám föld színéről való letörlése volt, hanem Jeruzsálem és környéke - akkor még keresztény többségű - területének felszabadítása. Ráadásul mintha a legutóbbi és véget ért volna hétszázvalahány éve (bagatell).
"Misszionárisok?"
Nem az iszlám világba mentek, hanem a törzsi területekre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|