|
|
|
|
 |
kilenctizenegy
2005-11-24 09:35:12
|
186
|
"Keresztesháborúk?"
Ezek célja nem az Iiszlám föld színéről való letörlése volt, hanem Jeruzsálem és környéke - akkor még keresztény többségű - területének felszabadítása. Ráadásul mintha a legutóbbi és véget ért volna hétszázvalahány éve (bagatell).
"Misszionárisok?"
Nem az iszlám világba mentek, hanem a törzsi területekre. |
|
 |
lcoder
2005-11-23 14:37:44
|
183
|
| Mikor is volt utoljára keresztesháború ? |
|
 |
machinator
2005-11-23 14:00:59
|
181
|
| misszionáriusok |
|
A hozzászólás:
 |
machinator
2005-11-23 13:59:40
|
180
|
Viszont a keresztény kultúrájú európaiak nem törekednek arra, hogy az iszlám világot áttérítsék vagy lakosait kiszorítsák, kiirtsák.
Keresztesháborúk?Misszionárisok? |
|
Előzmény:
 |
kilenctizenegy
2005-11-23 07:56:52
|
176
|
Így igaz, de a katolicizmusról senki sem állította, hogy türelmes lenne az eretnekekkel és más istenkáromlókkal. Ma sem az.
Viszont a keresztény kultúrájú európaiak nem törekednek arra, hogy az iszlám világot áttérítsék vagy lakosait kiszorítsák, kiirtsák. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|