Keresés

Részletes keresés

lcoder Creative Commons License 2005-11-23 14:36:38 182
Igen, rá gondoltam. Na most vagy Khomeini ajatollah nem az a kimondottan jó iszlámhívõ, vagy valami mégsem stimmel ezzel a békességgel...
A hozzászólás:
wainnalahulahafizun Creative Commons License 2005-11-23 10:53:31 179
Nyilvan nem arab koltore, hanem az indiai muszlim szarmazasu Salman Rushdie-ra gondolsz, akit egykor Khomeini ajatollah, a siitak akkori egyik vezetoje mondott hitehagyonak, s igyekezett uldozni. Ugy tunik, hogy Khomeini azota mar meghalt, Rushdie vigan el New Yorkban, nem reg meg Budapestre is ellatogatott, tehat nem bujkal.
Előzmény:
lcoder Creative Commons License 2005-11-23 06:58:29 174
Nyilván békés lehet az a vallás, amely arra tanít, hogy legnagyobb ellenséged, még az istenkáromlót is védd és juttasd biztonságos helyre.

Ehhez képest volt valami arab költõ (nem ugrik be a neve) aki talán még ma is bujkál mert istenkárolmlónak ítélt versei miatt vérdíjat tûztek ki rá e békés vallás vezetõi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!