|
|
|
|
 |
lcoder
2005-11-23 14:36:38
|
182
|
| Igen, rá gondoltam. Na most vagy Khomeini ajatollah nem az a kimondottan jó iszlámhívõ, vagy valami mégsem stimmel ezzel a békességgel... |
|
A hozzászólás:
 |
wainnalahulahafizun
2005-11-23 10:53:31
|
179
|
| Nyilvan nem arab koltore, hanem az indiai muszlim szarmazasu Salman Rushdie-ra gondolsz, akit egykor Khomeini ajatollah, a siitak akkori egyik vezetoje mondott hitehagyonak, s igyekezett uldozni. Ugy tunik, hogy Khomeini azota mar meghalt, Rushdie vigan el New Yorkban, nem reg meg Budapestre is ellatogatott, tehat nem bujkal. |
|
Előzmény:
 |
lcoder
2005-11-23 06:58:29
|
174
|
Nyilván békés lehet az a vallás, amely arra tanít, hogy legnagyobb ellenséged, még az istenkáromlót is védd és juttasd biztonságos helyre.
Ehhez képest volt valami arab költõ (nem ugrik be a neve) aki talán még ma is bujkál mert istenkárolmlónak ítélt versei miatt vérdíjat tûztek ki rá e békés vallás vezetõi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|