Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-11-21 19:20:55 1128

És mekkorát nőtt!...)))

Persze neki nagy a bundija is,nekünk még baba pihéink vannak...))))

A hozzászólás:
vivi.g Creative Commons License 2005-11-21 19:13:03 1127
Galadriel is 1 hónapja van nálunk:)
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-11-20 20:26:30 1125

Köszönjük! Remélem a hétvégén a kiállitáson a birók is igy látják...)))

Alig van képem róla,olyan,mint a villám.-DDD

 

Igy nézett ki,amikor idekerült 1 hónapja

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!