Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-11-20 20:26:30 1125

Köszönjük! Remélem a hétvégén a kiállitáson a birók is igy látják...)))

Alig van képem róla,olyan,mint a villám.-DDD

 

Igy nézett ki,amikor idekerült 1 hónapja

 

A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-11-20 20:01:53 1124
Jézusom! Azaz, izé... de szép cica! :)
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-11-20 19:51:48 1123

Szia!

 

Mekkora plüsscica lett...O)))))

Olyan nyugisnak látszik..)))

 

Itt van családunk uj tagja,Boni a dzsungelharcos:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!