Keresés

Részletes keresés

NevemTeve Creative Commons License 2005-11-21 09:24:51 52
Valakinek lenne valamilyen ötlete?
Igen (hátha ebből megtanulod, hogy ne eldöntendő kérdést tegyél fel)
A hozzászólás:
Kekkb Creative Commons License 2005-11-20 09:26:06 51
Most egy olyan problémám lenne, hogy egy szövegben a szöveg eleji, illetve a szöveg végi (több) helyközt kellene törölnem. A szöveg eleji megy is seddel, de a végit nem tudom. Valakinek lenne valamilyen ötlete?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!