|
|
|
|
 |
mr.fenypont
2006-01-20 17:08:10
|
318
|
Én most vettem egy canon 50mm 1,8 -as obit kenko gyűrűkészlettel..
olyan sok tapasztalatom nincs, de egy barátom már elég régóta használja a kenko gyűrűket ráadásul használtan vette.Még nem hagyta cselben soha ../pedig nem kíméli/
esetleg az érintkezők koszolódása lehet probléma de egy óvatos csiszolgatás mindent megold..
Szerintem nincs olyan nagy külömbség, csak az ár döntő..
A soligorét nem ismerem.... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-11-19 13:39:52
|
307
|
| Mit tudtok a Kenkó közgyűrűkről és konverterekről?minőségben a soligorral összehasonlítva? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|