|
|
|
|
 |
Ahmet
2005-11-25 18:06:33
|
219
|
Kissé alexpós raw-ból előbb lesz jó kép, mint a bemozdultból. Ja, cserkeld be a madaraidat kitobival. : ) |
|
 |
hsoma
2005-11-25 15:43:23
|
218
|
Ekét próbáld meggyőzni arról, hogy a MLU nem kell. Monnyuk az RT meg az 1NRS kivételével.
hsoma |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2005-11-17 16:56:01
|
215
|
| Nem kő gagyi állvány, meg 5 kilós obi, oszt nem mozdul be. Amúgy meg becsülgess csak spot nélkül, addig elszáll a madár ;) |
|
Előzmény:
 |
Ahmet
2005-11-17 07:48:16
|
213
|
| Nem szórend jó egészen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|