|
|
|
|
 |
madgie
2005-11-17 16:56:01
|
215
|
| Nem kő gagyi állvány, meg 5 kilós obi, oszt nem mozdul be. Amúgy meg becsülgess csak spot nélkül, addig elszáll a madár ;) |
|
A hozzászólás:
 |
Ahmet
2005-11-17 07:48:16
|
213
|
| Nem szórend jó egészen. |
|
Előzmény:
 |
Ahmet
2005-11-17 07:47:42
|
212
|
| Egészen nektek őszintén, mi fontosabb? A spot, vagy a tükörfelcsapás? (Nekem a tükörfelcsapás fontosabb. A fénymérést lehet becsléssel korrigálni, expósort lőni, de ha a gép bemozdul, akkor mindegy, hogy milyen pontosan volt mérve) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|