Keresés

Részletes keresés

Pecarobi Creative Commons License 2005-11-17 15:42:04 214
De a tükörfelcsapás hiányában se áll meg az élet.....
Ahmet Creative Commons License 2005-11-17 07:48:16 213
Nem szórend jó egészen.
A hozzászólás:
Ahmet Creative Commons License 2005-11-17 07:47:42 212
Egészen nektek őszintén, mi fontosabb? A spot, vagy a tükörfelcsapás? (Nekem a tükörfelcsapás fontosabb. A fénymérést lehet becsléssel korrigálni, expósort lőni, de ha a gép bemozdul, akkor mindegy, hogy milyen pontosan volt mérve)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!