Keresés

Részletes keresés

würthkiller Creative Commons License 2005-11-16 21:32:51 209

van rajta

17mm átmérőjű körben mér   :-))

A hozzászólás:
mechand Creative Commons License 2005-11-16 21:31:11 208
én úgy tudom a 20D-n sincs spot. de nem biztos, majd a tulajok megmondják.
Előzmény:
Pecarobi Creative Commons License 2005-11-16 20:49:52 207
Aszongyák a 350D nem tud pl spot fénymérést,a D50 igen,viszont tud tükörfelcsapást,amit a nyikony nem.De kanyonom nincs,ugyhogy a fénymérésbe bizonytalan vagyok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!