Keresés

Részletes keresés

Pecarobi Creative Commons License 2005-11-16 20:49:52 207
Aszongyák a 350D nem tud pl spot fénymérést,a D50 igen,viszont tud tükörfelcsapást,amit a nyikony nem.De kanyonom nincs,ugyhogy a fénymérésbe bizonytalan vagyok...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-11-16 20:02:20 206
Van a két gyártmány között technikai különbség?pl.:fénymérési mód stb....?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!