Keresés

Részletes keresés

konaking Creative Commons License 2005-11-15 16:26:50 200
Mégis eladtad.
A hozzászólás:
NJani Creative Commons License 2005-11-15 14:57:05 199
No ez egy jó 5let. Én 500/F4P-t használtam 20D-n. Bazi jóóóó.
Előzmény:
paller Creative Commons License 2005-11-15 05:10:31 196
Nevetni fox, de már erősen gondolkozom, hogy veszek egy Canon- Nkon konvertert, a eBay tele van vele, és Nikon optikákat kezdek hasznjálni... :o)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!