Keresés

Részletes keresés

NJani Creative Commons License 2005-11-15 14:57:05 199
No ez egy jó 5let. Én 500/F4P-t használtam 20D-n. Bazi jóóóó.
Abrash Creative Commons License 2005-11-15 09:34:33 198
fotodiox-nál ne vegyél, az enyém se jött meg
A hozzászólás:
paller Creative Commons License 2005-11-15 05:10:31 196
Nevetni fox, de már erősen gondolkozom, hogy veszek egy Canon- Nkon konvertert, a eBay tele van vele, és Nikon optikákat kezdek hasznjálni... :o)

Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-11-09 09:43:09 160

Nem kell aggodni nem fog senki karóba húzni.

 

:))))

 

Van néhány elavult Nyikon cuccom, nem érdekel?

Olcsóért adom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!