|
|
|
|
 |
NJani
2005-11-15 14:57:05
|
199
|
| No ez egy jó 5let. Én 500/F4P-t használtam 20D-n. Bazi jóóóó. |
|
 |
Abrash
2005-11-15 09:34:33
|
198
|
| fotodiox-nál ne vegyél, az enyém se jött meg |
|
A hozzászólás:
 |
paller
2005-11-15 05:10:31
|
196
|
Nevetni fox, de már erősen gondolkozom, hogy veszek egy Canon- Nkon konvertert, a eBay tele van vele, és Nikon optikákat kezdek hasznjálni... :o)
|
|
Előzmény:
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-11-09 09:43:09
|
160
|
Nem kell aggodni nem fog senki karóba húzni.
:))))
Van néhány elavult Nyikon cuccom, nem érdekel?
Olcsóért adom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|