Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-11-14 14:43:49 194
más szempontból egy tapasztalás. a tripontban véletlenül összefutottam abrashsal. ő gépet tapizni ment, én lámpát nézni. a d5-öt megfogtam fekvő és álló géphelyzettel és mindig NYIKORGOTT A FOGLALATTYA... nekem ennyi elég is volt. (valami műanyag fedél a markolat oldalán, abrashnak is nyikorgott pedig mindketten kis tenyérrel rendelkezünk. nem is mertem tovább kézben tartani, nehogy becsípje a bőrömet. ennyit egy kipróbálásról. mint amikor egy felsőkategóriás autóban menet közben nyikorog a műanyag műszerfal... ennyi pénzért ilyen gagyi részletmegoldást, no more comment.)
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2005-11-14 02:28:07 193

várjál.....

 

Mondok jobbat!

 

Elöször vettem kanyont. mindig berázta a képeimet

Aztán vettem nyikont. Na az már nem annyira

Aztán megint vettem kanyont. Na.. ez se nagyon rázza

Aztán vettem még egy kanyont.  Most már nem a bárázás zavar, hanem hogy miért ilyen homalyos a kép?

Asszem megint veszek Nyikont és rákötöm a kanyon hátára.

 

hátha...

Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-11-13 23:03:53 191

Azannnya.

 

Újabban, már Nyikont is hínnak a laborokban.

 

:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!