|
|
|
|
 |
Törölt nick
2005-11-14 14:43:49
|
194
|
| más szempontból egy tapasztalás. a tripontban véletlenül összefutottam abrashsal. ő gépet tapizni ment, én lámpát nézni. a d5-öt megfogtam fekvő és álló géphelyzettel és mindig NYIKORGOTT A FOGLALATTYA... nekem ennyi elég is volt. (valami műanyag fedél a markolat oldalán, abrashnak is nyikorgott pedig mindketten kis tenyérrel rendelkezünk. nem is mertem tovább kézben tartani, nehogy becsípje a bőrömet. ennyit egy kipróbálásról. mint amikor egy felsőkategóriás autóban menet közben nyikorog a műanyag műszerfal... ennyi pénzért ilyen gagyi részletmegoldást, no more comment.) |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2005-11-14 02:28:07
|
193
|
várjál.....
Mondok jobbat!
Elöször vettem kanyont. mindig berázta a képeimet
Aztán vettem nyikont. Na az már nem annyira
Aztán megint vettem kanyont. Na.. ez se nagyon rázza
Aztán vettem még egy kanyont. Most már nem a bárázás zavar, hanem hogy miért ilyen homalyos a kép?
Asszem megint veszek Nyikont és rákötöm a kanyon hátára.
hátha... |
|
Előzmény:
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-11-13 23:03:53
|
191
|
Azannnya.
Újabban, már Nyikont is hínnak a laborokban.
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|