|
|
|
|
 |
Százbolha
2005-11-14 02:28:07
|
193
|
várjál.....
Mondok jobbat!
Elöször vettem kanyont. mindig berázta a képeimet
Aztán vettem nyikont. Na az már nem annyira
Aztán megint vettem kanyont. Na.. ez se nagyon rázza
Aztán vettem még egy kanyont. Most már nem a bárázás zavar, hanem hogy miért ilyen homalyos a kép?
Asszem megint veszek Nyikont és rákötöm a kanyon hátára.
hátha... |
|
A hozzászólás:
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-11-13 23:03:53
|
191
|
Azannnya.
Újabban, már Nyikont is hínnak a laborokban.
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|