Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2005-11-14 02:28:07 193

várjál.....

 

Mondok jobbat!

 

Elöször vettem kanyont. mindig berázta a képeimet

Aztán vettem nyikont. Na az már nem annyira

Aztán megint vettem kanyont. Na.. ez se nagyon rázza

Aztán vettem még egy kanyont.  Most már nem a bárázás zavar, hanem hogy miért ilyen homalyos a kép?

Asszem megint veszek Nyikont és rákötöm a kanyon hátára.

 

hátha...

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-11-13 23:03:53 191

Azannnya.

 

Újabban, már Nyikont is hínnak a laborokban.

 

:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!