Keresés

Részletes keresés

jedi1 Creative Commons License 2005-11-12 10:32:11 591

Nem embertelenebb. Csak a vetített látszattal ellentétben, semmivel sem különb mint a nyílt fórum. Láttam én már az általam ismert klubokban néhány igen érdekes történést még annó, és megvan róluk a véleményem.

Ezek persze "belügyek" amiket itt nem illik felhozni. Maximum azt az érdekes és nevetséges példát, amikor a klubtag lát valahol máshol egy érdekes témát, és azt elviszi a saját klubjába, hogy ott ők is megbeszéljék szépen egymás közt. Nálam ez a röhejesség egyik csúcsa, mikor ugyanarról beszélgetnek akár két-három helyen is, de egymással nem.

A hozzászólás:
iglice Creative Commons License 2005-11-12 10:16:01 587
Ja? Akkor még embertelenebb az egész, fúj. Írjatok még szépeket, mert én már kiadtam a felesleget e témakörben magamból, viszont rohadtul ráérek és semmi értelmes nem jut eszembe, amivel elüthetném az időt. És most lehet sajnálni:-)))
Előzmény:
jedi1 Creative Commons License 2005-11-12 10:09:07 586
Elkeserítelek, a felvételnél az IRL ismertség nem annyira azért kell mert érdekled őket (bár ez nem kizárt) hanem hogy azonosítsanak, és ne fordulhasson elő hogy egy klubon belül valaki több nicken bohóckodik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!