|
|
|
|
 |
t.szaffi
2005-11-11 21:35:10
|
1
|
Köszönöm! :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
stiglinc
2005-11-11 21:32:09
|
0
|
Na, végre, egy értelmes topic! :-)))
Érteni nem értek hozzá, de lelkes olvasótok leszek, megígérem. |
|
Előzmény:
 |
t.szaffi
2005-11-11 21:25:17
|
-
|
Mivel többen is jeleztétek, hogy szívesen vennétek, ha lenne egy ilyen topic, szeretettel várom ebbéli támogatásotokat. :-)))
Ide várok sok szerettel minden méhekkel, méhészkedéssel, (mézkészítéssel) kapcsolatos hozzászólást, képet, tanácsot. :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|