Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-11-10 09:06:43 70

"pillnatnyi elmezavar"

 

Ez lehetetlen, nálad szerintem ez tartós.

 

 

:))))))

Előzmény:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-11-10 08:53:11 69
az egyik szemem sír, a másik meg könnyes. átkozott jó masina volt ez a féltégla, dehát pillnatnyi elmezavar és anyagi természetű gondok, nomeg a d200 reménye majd. addig megint film.
de tényleg inni kéne.
bontok is egy becket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!