Keresés

Részletes keresés

Pecarobi Creative Commons License 2005-11-09 20:25:25 186
Ja csak azt se árt tudni hogy a canon pl 8 gépbe rakott olyan ccd-t ami meghalos lehet(+videokamerák),ue. a szám nyikonnál 3.
Pecarobi Creative Commons License 2005-11-09 20:10:56 185
Az enyimbe nem is kell.A szobabiciglire ráaplikálta egy dinamot,ezt összebuheráltam a nyikonommal,és már jo is!Igaz igy az asszonyt mindig magammal kell hurcolnom amikor fényképezni megyek,de hát ez igazán semmiség....  ;o))
A hozzászólás:
agent01 Creative Commons License 2005-11-09 20:06:37 184

 Jó ez a Nikon csak aksit ne tegyetek bele : ))

 Bár már mindenki olvasta a hírt a digitcamen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!