|
|
|
|
 |
Pecarobi
2005-11-09 20:25:25
|
186
|
| Ja csak azt se árt tudni hogy a canon pl 8 gépbe rakott olyan ccd-t ami meghalos lehet(+videokamerák),ue. a szám nyikonnál 3. |
|
 |
Pecarobi
2005-11-09 20:10:56
|
185
|
| Az enyimbe nem is kell.A szobabiciglire ráaplikálta egy dinamot,ezt összebuheráltam a nyikonommal,és már jo is!Igaz igy az asszonyt mindig magammal kell hurcolnom amikor fényképezni megyek,de hát ez igazán semmiség.... ;o)) |
|
A hozzászólás:
 |
agent01
2005-11-09 20:06:37
|
184
|
Jó ez a Nikon csak aksit ne tegyetek bele : ))
Bár már mindenki olvasta a hírt a digitcamen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|