Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2005-11-09 20:02:13 181
Vigyázz, ez má fullframes! :P
Törölt nick Creative Commons License 2005-11-09 20:01:34 180
Tudod: a lencse helyére felhelyezhető sapkára fúrnak egy kb. 0.5mm-es lyukat, felhelyezik a sapkát a vázra és kész a lyukkamera! ;-)
A hozzászólás:
Pecarobi Creative Commons License 2005-11-09 19:57:34 179

Canyon lyukkamera?Tovább fejlesztették az 1dmk2.-t? ;o)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2005-11-09 19:53:34 177

Lyukkameráról még nem hallottál? Vagy a lyuk is obinak számít? ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!