|
|
|
|
 |
Fudi
2005-11-09 20:02:13
|
181
|
| Vigyázz, ez má fullframes! :P |
|
 |
Törölt nick
2005-11-09 20:01:34
|
180
|
| Tudod: a lencse helyére felhelyezhető sapkára fúrnak egy kb. 0.5mm-es lyukat, felhelyezik a sapkát a vázra és kész a lyukkamera! ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
Pecarobi
2005-11-09 19:57:34
|
179
|
Canyon lyukkamera?Tovább fejlesztették az 1dmk2.-t? ;o) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2005-11-09 19:53:34
|
177
|
Lyukkameráról még nem hallottál? Vagy a lyuk is obinak számít? ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|