Keresés

Részletes keresés

Pecarobi Creative Commons License 2005-11-09 19:57:34 179

Canyon lyukkamera?Tovább fejlesztették az 1dmk2.-t? ;o)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-11-09 19:53:34 177

Lyukkameráról még nem hallottál? Vagy a lyuk is obinak számít? ;-)

Előzmény:
Pecarobi Creative Commons License 2005-11-09 19:41:15 176
Ja,képzeld el ugyanezt obi nélkül megcsinálni....  ;o))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!