Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-11-09 19:53:34 177

Lyukkameráról még nem hallottál? Vagy a lyuk is obinak számít? ;-)

A hozzászólás:
Pecarobi Creative Commons License 2005-11-09 19:41:15 176
Ja,képzeld el ugyanezt obi nélkül megcsinálni....  ;o))
Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-11-09 08:20:14 159

Én meg láttám egy rakás képet, amihez oda volt írva, hogy ez a kép nem készülhetett volna el, ha nem az AF-USM-IS-L-D-IF-EG-XYZ....bisz-baszos obi van feltekerve a CA.non vázra.

 

:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!