Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-11-09 16:18:38 174
semmi baj! nem voltam elég menedzseres:)
A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2005-11-09 15:56:34 173
azt hittem, nem nagyon izgat a csere, félre értettelek...
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-11-09 15:53:01 172

Gratula!

(akkor ezt nehezen fogom elpasszolni)

25-50 így viszont kútba esett. márhogy nekem.

aha. viszont eszembe jutott, hogy vki mégiscsak vevő lenne rá. ez esetben a péz a DSLR pénzalapot fogja növelni:)

soma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!