|
|
|
|
 |
Abrash
2005-11-09 15:56:34
|
173
|
| azt hittem, nem nagyon izgat a csere, félre értettelek... |
|
A hozzászólás:
 |
hsoma
2005-11-09 15:53:01
|
172
|
Gratula!
(akkor ezt nehezen fogom elpasszolni)
25-50 így viszont kútba esett. márhogy nekem.
aha. viszont eszembe jutott, hogy vki mégiscsak vevő lenne rá. ez esetben a péz a DSLR pénzalapot fogja növelni:)
soma |
|
Előzmény:
 |
Abrash
2005-11-09 15:38:07
|
170
|
| postán van az enyém közben... de valaki más biztos örül majd neki! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|