Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-11-09 15:53:01 172

Gratula!

(akkor ezt nehezen fogom elpasszolni)

25-50 így viszont kútba esett. márhogy nekem.

aha. viszont eszembe jutott, hogy vki mégiscsak vevő lenne rá. ez esetben a péz a DSLR pénzalapot fogja növelni:)

soma

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2005-11-09 15:38:07 170
postán van az enyém közben... de valaki más biztos örül majd neki!
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-11-09 15:30:53 169

Abrash!

a 180 f/2.8 -as átvételéhez szükséges első feltétel megvalósult. egy 80-200as formájában. :)))))

soma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!