|
|
|
|
 |
Abrash
2005-11-09 15:38:07
|
170
|
| postán van az enyém közben... de valaki más biztos örül majd neki! |
|
A hozzászólás:
 |
hsoma
2005-11-09 15:30:53
|
169
|
Abrash!
a 180 f/2.8 -as átvételéhez szükséges első feltétel megvalósult. egy 80-200as formájában. :)))))
soma |
|
Előzmény:
 |
Abrash
2005-11-09 15:29:52
|
168
|
| pl koszosak az érintkezők, és nem kommunikál az obi és a váz. Kékhalál, ja - csak megoldható. Meg az is err99, ha régi nem kompatibilis sigma obikkal próbálkozol digi eos vázon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|