|
|
|
|
 |
nikone
2005-11-09 10:31:56
|
165
|
| bocsánat, ezt nem ide akartam írni! |
|
A hozzászólás:
 |
nikone
2005-11-09 10:30:14
|
164
|
körömrágítóan aggasztó kérdésem lenne: a D70 előlapján, szemből a jobb oldalon fönt van az infra távkioldó érzékelője. ebből következik, hogy ezt csak előlről megcélozva lehet távkioldani. a D200-on nincs ilyen elől, de ha jól olvastam (olvasni tudok, érteni nem - angolul) Ken Rockwell írásában, akkor ehhez is használható az infra távkioldó (ML-L3). csak nem azt jelenti ez, hogy hátulról is el lehet sütni a D200-at ezzel a kis bizbasszal? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|