Keresés

Részletes keresés

nikone Creative Commons License 2005-11-09 10:31:56 165
bocsánat, ezt nem ide akartam írni!
A hozzászólás:
nikone Creative Commons License 2005-11-09 10:30:14 164
körömrágítóan aggasztó kérdésem lenne:
a D70 előlapján, szemből a jobb oldalon fönt van az infra távkioldó érzékelője. ebből következik, hogy ezt csak előlről megcélozva lehet távkioldani. a D200-on nincs ilyen elől, de ha jól olvastam (olvasni tudok, érteni nem - angolul) Ken Rockwell írásában, akkor ehhez is használható az infra távkioldó (ML-L3). csak nem azt jelenti ez, hogy hátulról is el lehet sütni a D200-at ezzel a kis bizbasszal?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!