Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2005-11-09 15:24:08 167
Hun lehet ilyen kanyont kapni? Veszek egyet poénbó :D Falra kéne vagy egy tájkép vagy ez, ez lesz.... :D
nikone Creative Commons License 2005-11-09 10:17:08 163
dankesőn
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-11-09 10:09:16 162

Olyan dolog amit a Nyikon sajnos nem tud.

 

Amikor valamiért megáll a rendszer mint a szög.

Olyan kékhalál forma.

 

:)))

Előzmény:
nikone Creative Commons License 2005-11-09 10:07:22 161
nagyon le vagyok maradva...
mi a túró aza ERR99?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!