Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2005-11-09 15:29:52 168
pl koszosak az érintkezők, és nem kommunikál az obi és a váz. Kékhalál, ja - csak megoldható. Meg az is err99, ha régi nem kompatibilis sigma obikkal próbálkozol digi eos vázon.
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-11-09 10:09:16 162

Olyan dolog amit a Nyikon sajnos nem tud.

 

Amikor valamiért megáll a rendszer mint a szög.

Olyan kékhalál forma.

 

:)))

A hozzászólás:
nikone Creative Commons License 2005-11-09 10:07:22 161
nagyon le vagyok maradva...
mi a túró aza ERR99?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!