|
|
|
|
 |
Abrash
2005-11-09 15:29:52
|
168
|
| pl koszosak az érintkezők, és nem kommunikál az obi és a váz. Kékhalál, ja - csak megoldható. Meg az is err99, ha régi nem kompatibilis sigma obikkal próbálkozol digi eos vázon. |
|
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-11-09 10:09:16
|
162
|
Olyan dolog amit a Nyikon sajnos nem tud.
Amikor valamiért megáll a rendszer mint a szög.
Olyan kékhalál forma.
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
nikone
2005-11-09 10:07:22
|
161
|
nagyon le vagyok maradva... mi a túró aza ERR99? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|