|
|
|
|
 |
Pecarobi
2005-11-09 19:41:15
|
176
|
| Ja,képzeld el ugyanezt obi nélkül megcsinálni.... ;o)) |
|
A hozzászólás:
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-11-09 08:20:14
|
159
|
Én meg láttám egy rakás képet, amihez oda volt írva, hogy ez a kép nem készülhetett volna el, ha nem az AF-USM-IS-L-D-IF-EG-XYZ....bisz-baszos obi van feltekerve a CA.non vázra.
:)))) |
|
Előzmény:
 |
Pecarobi
2005-11-09 06:52:32
|
158
|
| Na mondom az okosságot,hogy miért kelendöbb a canyon:mert bármit megtehecc vele(a reklám szerint) a nyikon kiskönyvében ez áll:tanulás egy életen át.A mai kor kényelmes emberéhez vajon mi áll közelebb?... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|