|
|
|
|
 |
ximot
2005-11-04 21:29:51
|
483
|
| Ja, az almacsutka és a héj helyett egy egész szelet almát kapott, de kitúrta a táljából, azóta is ott fonnyad... A tejfölt meg tudja emészteni? |
|
A hozzászólás:
 |
ximot
2005-11-04 21:23:21
|
482
|
| Süne 302 ! grammos. Alig fért ki az odú ajtaján. Nagyobb rést kell csinálnom rá. 16 nap alatt 117 grammot hízott, mikor ide került, csak 185 grammos volt. Óriássün lesz belőle tavaszra :))) Az új avar nagyon népszerű, egy csomót behordott az odúba (én meg galád módon kiszedtem, mert takarítottam nála). Nem baj, most lesz munkája megint. Csináltam játszóteret is neki, ami egy tejeskartonba rakott virágföldből áll, hogy ne kelljen állandóan a cserepekből bányászni a földet. Hihetetlen módon tegnap éjszaka 6 db barna csíkot helyezett el a garázsban, de evett is rendesen. Ma megpróbálkozunk egy kis főtt hússal, mert az maradt a vacsiból. Nemsokára nem leszünk itthon 2 napig, ugye nem fog éhenpusztulni? Lehet, hogy a 2 napi kajaadagot elhelyezem a garázs különböző pontjaira, hátha nem járja be az egészet 1 este alatt (bár a nyomok az ellenkezőjére utalnak...) A macskakajakonzerv egyébként légmentesen lezárva és hűtve eláll 10 napig, legalábbis nekem úgy tűnt, hogy nem lett baja. De ez sem lesz probléma, ha így nő, 3-4 napnál tovább úgysem kell eltartanom :). Egyébként teljesen meg van szelídülve, mikor felemeltem, nem is gömbölyödött össze. Megvizsgáltam a bőrét, de azóta sincs benne bolha (remélem). Úgy néz ki, elég jól megszokta az új környezetet. Mióta leszigeteltem a garázs tetejét, 15-18 fok van benne. Jövő héten a garázsajtó és a hátsó fémajtó kerül sorra, reméhetőleg ez még 3-4 fok melegedést okoz majd. Megsülni azért nem fog Süne, de most már bealudni sem, ez biztos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|