Keresés

Részletes keresés

heted7 Creative Commons License 2005-11-04 18:38:35 17
Vagy még egyszerűbb: a hálókártyán le kell tiltani a TCP/IP-t (a pipát kiszedni a TCP/IP elől).
A hozzászólás:
heted7 Creative Commons License 2005-11-04 16:52:26 16
IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Köszönöm szépen!!!! :-))

Valóban, a hálókártyához tartozó TCP/IP stack automatikus IP cím keresését kell kikapcsolni, és beírni valami kamut (pl. 10.10.10.10, netmask 255.255.255.0, default gw 10.10.10.10). Az ADSL-hez meg marad az automatiksu IP cím kérés. Így működik simán, gyorsan.

Nagyon köszi :-)))
Előzmény:
Alex2002 Creative Commons License 2005-11-04 16:36:00 14
Szerintem a DHCP lesz a ludas. Nekem is így csinált, aztán fix IP--re állítottam, azóta megy rendesen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!