|
|
|
|
 |
heted7
2005-11-04 18:38:35
|
17
|
| Vagy még egyszerűbb: a hálókártyán le kell tiltani a TCP/IP-t (a pipát kiszedni a TCP/IP elől). |
|
A hozzászólás:
 |
heted7
2005-11-04 16:52:26
|
16
|
IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Köszönöm szépen!!!! :-))
Valóban, a hálókártyához tartozó TCP/IP stack automatikus IP cím keresését kell kikapcsolni, és beírni valami kamut (pl. 10.10.10.10, netmask 255.255.255.0, default gw 10.10.10.10). Az ADSL-hez meg marad az automatiksu IP cím kérés. Így működik simán, gyorsan.
Nagyon köszi :-))) |
|
Előzmény:
 |
Alex2002
2005-11-04 16:36:00
|
14
|
| Szerintem a DHCP lesz a ludas. Nekem is így csinált, aztán fix IP--re állítottam, azóta megy rendesen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|