|
|
|
|
 |
heted7
2005-11-04 16:42:15
|
15
|
Nekem Asus A7N8X-X. Amúgy azt gyanítom, nem ez a baj. (Egyébként rettenetes ez az alaplap. A beépített hálókártya sípol, ha adat megy át rajta, a beépített hangkártya meg a Szokol rádió szintjét sem éri el.)
|
|
A hozzászólás:
 |
Girland
2005-11-04 15:21:04
|
13
|
| Nekem is ASUS P4c800X Premium. Lehet reg frissitettem a biost? |
|
Előzmény:
 |
heted7
2005-11-04 15:13:18
|
12
|
Tudom, nem tőlem kérdezted, de leírom, nálam mi van: nálam sose volt router, de régen ez a pár perces idő csak pár másodperc volt. Ráadásul most sem csatlakozik fel indításkor a netre, csak ha később arra kattintok.
Akinek van hasonló gondja, esetleg írja meg milyen alaplapot használ. Ha ott is ASUS, akkor kezdhetünk gyanakodni, hogy annak a környékén van a gond. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|