|
|
|
|
 |
Zahy
2005-11-04 10:07:20
|
31
|
| Mert a pipe miatt a ciklusod al-shell-ben - magyarul masik shell-ben - fut. (Ha esetleg utanakeresel, akkor megtalalhato, hogy az echo a | read x ; echo "$x" legtobb shellben "jol" mukodik (kiveve pl. pdksh), de ha ciklus van, akkor mar nem. Explicite persze nem sok helyen irjak le.) |
|
A hozzászólás:
 |
locsemege
2005-11-03 17:48:25
|
30
|
Kérdés mindenkihez: az echo által stdout-ra küldötteket miért nem szedi fel a belső while-ban lévő read? Ez attól függ, hogy futásidőben hogy jön ki, tehát esetleges? Vagy?
A 28-as hozzászólásomat nézzétek!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|