Keresés

Részletes keresés

lamed Creative Commons License 2005-11-02 14:08:05 479
" Most beszélem rá a feleségemet az almaevésre (csutka és héjnyerés céljából)"

Nálunk a kerti sünök a csutkát és az almahéjat nem ették meg, csak szétszórták. Ennélfogva később már meghámozva adtam a gyümölcsöket. És csak az édesebb gyümölcsöt ették, a savanyú almát nem.
Emellett persze egyetek ti is almát, egészséges :-)
Törölt nick Creative Commons License 2005-11-02 05:44:42 478
Vegyél csontit horgászboltban, azt imádják.
eMM Creative Commons License 2005-11-01 20:56:03 477
10 napig hogy tartod el a macskakaját kibontva? még hűtőben sem tanácsos.
A hozzászólás:
ximot Creative Commons License 2005-11-01 20:38:10 476
Nem nagyon voltak giliszták (meg nem is ástam túl mélyre, csak kisebb növényeket ültettem). Az előbb vettem ki Sünét az odúból, telehordta avarral. Ma tettem friss avart neki, ami jobban tetszett őfelségének, mint a diófalevél. Ez most jó száraz akác. Süne valamiért megtanulta beosztani a kaját, pedíg nem adok neki túl sokat. Ma engedte, hogy hosszan vakargassam az állát, meg az oldalát a tüskevonulat alatti részen. Gondoltam, megnézem, fiú-e. vagy lány, de mikor megfordítottam, összegömbölyödött. Majd ráteszem egy üveglapra, úgy tán könnyebb lesz kideríteni. Úgy vettem észre, hogy az emésztésével sincs gond, reggelente óvatosan kell a garázsban lépkedni :))) Nem is tudtam, hogy ilyen jó mászók, simán fölküzdi magát a fél méter magas ládára, persze a cserepeket használja létraként. Holnap vennem kell macskakajakonzervet, 10 napig volt egy kis doboz elég úgy, hogy minden másnap kapott. A száraz kaja kitart még sokáig, de most teszek is neki egy tojás fel főni, abból 2 karikát szokott desszertnek kapni. A vizet nem vedeli, de azért iszik valamennyit. Minden nap frisset kap. Most beszélem rá a feleségemet az almaevésre (csutka és héjnyerés céljából). Rovarokat nem nagyon tudok már fogni, túl hideg van nekik és elbújtak. A házban meg csak szúnyog van, ami ugye nem túl kiadós...meg nehéz is megfogni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!