Keresés

Részletes keresés

partics Creative Commons License 2005-11-01 19:58:31 475
Tegnap ásás közben gyűjtöttem nekik vagy 20-at, de rá se bagóztak. A macskakaja és a sütemény jobban fogyott. Kissé talán el vannak kényeztetve.
A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2005-11-01 18:31:41 473
Fogtál/vettél már neki girnyót?
Előzmény:
ximot Creative Commons License 2005-10-31 19:21:17 471
7vgn leszigeteltem a garázst, úgyhogy a hőmérséklet nem tud többé 10 fok alá csökkenni. Remélem, ezt Süne is értékeli majd és nem alszik be... Kicsit aggódom, mert elkezdett avart hordani az odújába. Mindennap felkeltem és kiveszem kicsit sétálni a garázsban. A söprű a kedvence, hangosan nyammog, mikor hozzábújik, szerintem az anyját véli felismerni benne és szopni akar, de a természetben is ez az elválasztás időszaka, nem beszélve arról, hogy a kaját mindíg maradéktalanul elpusztítja. Az éjjeli garázdálkodás standard programmá vált, mint ahogy a nappali evés is. Ez mondjuk kicsit különös, de hát ez van. Megszokta már a kesztyűs odúból kivételt is, nem gömbölyödik már percekre össze, hanem szimatol és nézelődik a kezemből lefelé. Nagggggyon jó fej!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!