|
|
|
|
 |
partics
2005-11-01 19:58:31
|
475
|
| Tegnap ásás közben gyűjtöttem nekik vagy 20-at, de rá se bagóztak. A macskakaja és a sütemény jobban fogyott. Kissé talán el vannak kényeztetve. |
|
A hozzászólás:
 |
eMM
2005-11-01 18:31:41
|
473
|
| Fogtál/vettél már neki girnyót? |
|
Előzmény:
 |
ximot
2005-10-31 19:21:17
|
471
|
| 7vgn leszigeteltem a garázst, úgyhogy a hőmérséklet nem tud többé 10 fok alá csökkenni. Remélem, ezt Süne is értékeli majd és nem alszik be... Kicsit aggódom, mert elkezdett avart hordani az odújába. Mindennap felkeltem és kiveszem kicsit sétálni a garázsban. A söprű a kedvence, hangosan nyammog, mikor hozzábújik, szerintem az anyját véli felismerni benne és szopni akar, de a természetben is ez az elválasztás időszaka, nem beszélve arról, hogy a kaját mindíg maradéktalanul elpusztítja. Az éjjeli garázdálkodás standard programmá vált, mint ahogy a nappali evés is. Ez mondjuk kicsit különös, de hát ez van. Megszokta már a kesztyűs odúból kivételt is, nem gömbölyödik már percekre össze, hanem szimatol és nézelődik a kezemből lefelé. Nagggggyon jó fej!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|