Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2005-11-01 18:31:41 473
Fogtál/vettél már neki girnyót?
vargaav Creative Commons License 2005-11-01 13:58:42 472

Sziasztok!

Újabb gondom van a befogadott állattal. Ma megmértük kb 10 után újra és csak 34 deka volt, azaz 10 nap alatt 5 dekát fogyott?! Hogy lehetséges ez? Napi programja: egész nap alszik, este előkerül eszik aztán fél éjszakát azzal tölti, h bontja a szobát, újságpapírt tépked stb. Sokat szelídült, mindig önállóan dönti el h hol aludjon, szerintem nem néz ki máshogy vagy rosszabbul mint 10 napja, nem kevésbé élénk, nem változott a viselkedése. Mennyit eszik egy ekkora állat? Minden este adok neki enni, tegnap egy egész főtt tojást evett meg, 2 részletben. Ez kevés lehet egy napra? Vagy többx etessem? Szereti a macskakaját is, almát, ha fogunk neki, gilisztát, szerintem teljesen normálisan viselkedik. Kérek vmi tanácsot! Köszi V

A hozzászólás:
ximot Creative Commons License 2005-10-31 19:21:17 471
7vgn leszigeteltem a garázst, úgyhogy a hőmérséklet nem tud többé 10 fok alá csökkenni. Remélem, ezt Süne is értékeli majd és nem alszik be... Kicsit aggódom, mert elkezdett avart hordani az odújába. Mindennap felkeltem és kiveszem kicsit sétálni a garázsban. A söprű a kedvence, hangosan nyammog, mikor hozzábújik, szerintem az anyját véli felismerni benne és szopni akar, de a természetben is ez az elválasztás időszaka, nem beszélve arról, hogy a kaját mindíg maradéktalanul elpusztítja. Az éjjeli garázdálkodás standard programmá vált, mint ahogy a nappali evés is. Ez mondjuk kicsit különös, de hát ez van. Megszokta már a kesztyűs odúból kivételt is, nem gömbölyödik már percekre össze, hanem szimatol és nézelődik a kezemből lefelé. Nagggggyon jó fej!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!