Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2005-10-27 19:26:52 470
Én meg nem tudom mert sünt sose tsrtottam lakásban.Elég arra a macska is, az se mindig szobatiszta.
Törölt nick Creative Commons License 2005-10-27 19:04:34 469
Én úgy vettem észre, hogy ott és akkor végzik a dolgukat, amikor éppen eszükbe jut. ;-)
A hozzászólás:
vargaav Creative Commons License 2005-10-27 14:47:12 468

Sziasztok!

 

Milyen tapasztalataitok vannak a sünök szobatisztaságra szoktatásáról? Kb. egy hete találtunk egy (akkor) 39 dekás példányt, azóta egy szép nagy szobában van egy szép nagy dobozban amiből állandóan meglóg. Én is szívesen hagynám mászkálni, de annyira nem lelkesedem a mindenféle szilárd (és főleg) folyékony nyomaiért. Állítólag viszont akár rászoktatható lenne. Van vkinek konkrét tapasztalata? Köszi

Előzmény:
eMM Creative Commons License 2005-10-27 14:08:23 467
Horgászboltban állandóan kapni lehet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!