|
|
|
|
 |
eMM
2005-10-27 19:26:52
|
470
|
| Én meg nem tudom mert sünt sose tsrtottam lakásban.Elég arra a macska is, az se mindig szobatiszta. |
|
 |
Törölt nick
2005-10-27 19:04:34
|
469
|
| Én úgy vettem észre, hogy ott és akkor végzik a dolgukat, amikor éppen eszükbe jut. ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
vargaav
2005-10-27 14:47:12
|
468
|
Sziasztok!
Milyen tapasztalataitok vannak a sünök szobatisztaságra szoktatásáról? Kb. egy hete találtunk egy (akkor) 39 dekás példányt, azóta egy szép nagy szobában van egy szép nagy dobozban amiből állandóan meglóg. Én is szívesen hagynám mászkálni, de annyira nem lelkesedem a mindenféle szilárd (és főleg) folyékony nyomaiért. Állítólag viszont akár rászoktatható lenne. Van vkinek konkrét tapasztalata? Köszi |
|
Előzmény:
 |
eMM
2005-10-27 14:08:23
|
467
|
| Horgászboltban állandóan kapni lehet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|