Keresés

Részletes keresés

vargaav Creative Commons License 2005-10-27 14:47:12 468

Sziasztok!

 

Milyen tapasztalataitok vannak a sünök szobatisztaságra szoktatásáról? Kb. egy hete találtunk egy (akkor) 39 dekás példányt, azóta egy szép nagy szobában van egy szép nagy dobozban amiből állandóan meglóg. Én is szívesen hagynám mászkálni, de annyira nem lelkesedem a mindenféle szilárd (és főleg) folyékony nyomaiért. Állítólag viszont akár rászoktatható lenne. Van vkinek konkrét tapasztalata? Köszi

A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2005-10-27 14:08:23 467
Horgászboltban állandóan kapni lehet!
Előzmény:
ximot Creative Commons License 2005-10-26 07:20:34 465
Nem, ez főtt tojás csak a sárgája ebben a karikában nem jelent meg. Ma éjjeli kotoncolás célja volt a virágcserép és virágföld különválasztása. Hát nem unatkozott, alapos munkát végzett. Kaja megint elfogyott. A napokban fogok kertészkedni, remélem találok neki gilisztákat is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!