|
|
|
|
 |
vargaav
2005-10-27 14:47:12
|
468
|
Sziasztok!
Milyen tapasztalataitok vannak a sünök szobatisztaságra szoktatásáról? Kb. egy hete találtunk egy (akkor) 39 dekás példányt, azóta egy szép nagy szobában van egy szép nagy dobozban amiből állandóan meglóg. Én is szívesen hagynám mászkálni, de annyira nem lelkesedem a mindenféle szilárd (és főleg) folyékony nyomaiért. Állítólag viszont akár rászoktatható lenne. Van vkinek konkrét tapasztalata? Köszi |
|
A hozzászólás:
 |
eMM
2005-10-27 14:08:23
|
467
|
| Horgászboltban állandóan kapni lehet! |
|
Előzmény:
 |
ximot
2005-10-26 07:20:34
|
465
|
| Nem, ez főtt tojás csak a sárgája ebben a karikában nem jelent meg. Ma éjjeli kotoncolás célja volt a virágcserép és virágföld különválasztása. Hát nem unatkozott, alapos munkát végzett. Kaja megint elfogyott. A napokban fogok kertészkedni, remélem találok neki gilisztákat is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|