|
|
|
|
 |
eMM
2005-10-27 14:08:23
|
467
|
| Horgászboltban állandóan kapni lehet! |
|
A hozzászólás:
 |
ximot
2005-10-26 07:20:34
|
465
|
| Nem, ez főtt tojás csak a sárgája ebben a karikában nem jelent meg. Ma éjjeli kotoncolás célja volt a virágcserép és virágföld különválasztása. Hát nem unatkozott, alapos munkát végzett. Kaja megint elfogyott. A napokban fogok kertészkedni, remélem találok neki gilisztákat is. |
|
Előzmény:
 |
eMM
2005-10-26 02:11:27
|
464
|
| Épp tükörtojást falatozik a kis ínyenc? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|