Keresés

Részletes keresés

ximot Creative Commons License 2005-10-26 07:20:34 465
Nem, ez főtt tojás csak a sárgája ebben a karikában nem jelent meg. Ma éjjeli kotoncolás célja volt a virágcserép és virágföld különválasztása. Hát nem unatkozott, alapos munkát végzett. Kaja megint elfogyott. A napokban fogok kertészkedni, remélem találok neki gilisztákat is.
A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2005-10-26 02:11:27 464
Épp tükörtojást falatozik a kis ínyenc?
Előzmény:
ximot Creative Commons License 2005-10-25 21:45:20 463
Süne éjjelente garázdálkodik a garázsban, a műanyag sörtéjű söprű a kedvence,teljesen meg van vadulva érte (szőranya effektus?). Párom ma leleményesen vett egy gyökérkefét... Ritán találkozunk, mert az egész nappalt átalussza, csak onnan tudom, hogy bent van az odúban, hogy a kaja mindíg elfogy. A tojás különösen népszerű. Egyébként hihetetlenül mókás, ahogy jár-kel, a feneke magasabban van, mint a feje, és a lábai...hát azokon mindíg nevetnem kell. :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!