Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-10-27 05:50:32 466
"Tévedni emberi dolog!" -mondta a süni, és lemászott a gyökérkeféről. "De a perverzió is az!" -morfondírozott, és visszamászott rá! ;-)
eMM Creative Commons License 2005-10-26 02:11:27 464
Épp tükörtojást falatozik a kis ínyenc?
A hozzászólás:
ximot Creative Commons License 2005-10-25 21:45:20 463
Süne éjjelente garázdálkodik a garázsban, a műanyag sörtéjű söprű a kedvence,teljesen meg van vadulva érte (szőranya effektus?). Párom ma leleményesen vett egy gyökérkefét... Ritán találkozunk, mert az egész nappalt átalussza, csak onnan tudom, hogy bent van az odúban, hogy a kaja mindíg elfogy. A tojás különösen népszerű. Egyébként hihetetlenül mókás, ahogy jár-kel, a feneke magasabban van, mint a feje, és a lábai...hát azokon mindíg nevetnem kell. :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!