|
|
|
|
 |
Törölt nick
2005-10-27 05:50:32
|
466
|
| "Tévedni emberi dolog!" -mondta a süni, és lemászott a gyökérkeféről. "De a perverzió is az!" -morfondírozott, és visszamászott rá! ;-) |
|
 |
eMM
2005-10-26 02:11:27
|
464
|
| Épp tükörtojást falatozik a kis ínyenc? |
|
A hozzászólás:
 |
ximot
2005-10-25 21:45:20
|
463
|
Süne éjjelente garázdálkodik a garázsban, a műanyag sörtéjű söprű a kedvence,teljesen meg van vadulva érte (szőranya effektus?). Párom ma leleményesen vett egy gyökérkefét... Ritán találkozunk, mert az egész nappalt átalussza, csak onnan tudom, hogy bent van az odúban, hogy a kaja mindíg elfogy. A tojás különösen népszerű. Egyébként hihetetlenül mókás, ahogy jár-kel, a feneke magasabban van, mint a feje, és a lábai...hát azokon mindíg nevetnem kell. :)))
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|