Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2005-10-25 17:38:53 303

Okec, köszi!

(Én egy 28-105-ös obin gondolkodom, az így tudja az 1:2-es makrót, átkapcsolóval.) Nem makróobinak szeretném, de az 1:2-es leképezés jól jönne néha csak úgy általánosan akármikor váratlan lehetőségnél....  De nemtom, hogy itt is tudja-e azt a minőséget, amit egyébként. Erről van tapasztalatod?

(Ha át van kapcsolva makróra, akkor meg is szűnik a végtelen?)

A hozzászólás:
**buci** Creative Commons License 2005-10-25 17:31:59 302
Üdv! OK jövő hétvégén hosszú hétvége lesz, majd akkor scannelek párat, és megadom a címét. Az 1:2 arányt pont a 300 mm-es állásban tudja. Makróra váltó kapcsoló 200-300 között működik csak... Ha nem kapcsolom át makró módba a kapcsolóját, nem tudja az 1:2 arányt 300 mm-en sem...
Előzmény:
zorko Creative Commons License 2005-10-25 10:32:47 301

A 300-at úgy értettem, hogy 300mm-en! :-)  Tehát hogy melyik zoom állásban tudja az 1:2-t?

Hát az időhiányt sajnálom... De hát ez van. Esetleg ha csak egyet vagy kettőt...? :-)))

Üdv, Z.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!