Keresés

Részletes keresés

**buci** Creative Commons License 2005-10-25 17:31:59 302
Üdv! OK jövő hétvégén hosszú hétvége lesz, majd akkor scannelek párat, és megadom a címét. Az 1:2 arányt pont a 300 mm-es állásban tudja. Makróra váltó kapcsoló 200-300 között működik csak... Ha nem kapcsolom át makró módba a kapcsolóját, nem tudja az 1:2 arányt 300 mm-en sem...
A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2005-10-25 10:32:47 301

A 300-at úgy értettem, hogy 300mm-en! :-)  Tehát hogy melyik zoom állásban tudja az 1:2-t?

Hát az időhiányt sajnálom... De hát ez van. Esetleg ha csak egyet vagy kettőt...? :-)))

Üdv, Z.

Előzmény:
**buci** Creative Commons License 2005-10-24 17:26:08 300
Szia! Nem tudom, én analóg Eos 30V-n használom. Szerintem teljesen gépfüggetlen az 1:2 nagyítás, úgyhogy fix, hogy tudja... A fotóshétvégén is nagyon sok ilyen obit láttam digitális vázakon, úgyhogy fix... Hát barátom az a gáz, hogy nagyon nincs időm és kedvem scannelni... Nyelvtanfolyamra járok, írom a diplomamunkám, készülök a ZH-kra, és mindemellett dolgozom... Fotózni sincs időm, nem hogy scannelni:( Csákány!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!