|
|
|
|
 |
**buci**
2005-10-25 17:31:59
|
302
|
| Üdv! OK jövő hétvégén hosszú hétvége lesz, majd akkor scannelek párat, és megadom a címét. Az 1:2 arányt pont a 300 mm-es állásban tudja. Makróra váltó kapcsoló 200-300 között működik csak... Ha nem kapcsolom át makró módba a kapcsolóját, nem tudja az 1:2 arányt 300 mm-en sem... |
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2005-10-25 10:32:47
|
301
|
A 300-at úgy értettem, hogy 300mm-en! :-) Tehát hogy melyik zoom állásban tudja az 1:2-t?
Hát az időhiányt sajnálom... De hát ez van. Esetleg ha csak egyet vagy kettőt...? :-)))
Üdv, Z. |
|
Előzmény:
 |
**buci**
2005-10-24 17:26:08
|
300
|
| Szia! Nem tudom, én analóg Eos 30V-n használom. Szerintem teljesen gépfüggetlen az 1:2 nagyítás, úgyhogy fix, hogy tudja... A fotóshétvégén is nagyon sok ilyen obit láttam digitális vázakon, úgyhogy fix...
Hát barátom az a gáz, hogy nagyon nincs időm és kedvem scannelni... Nyelvtanfolyamra járok, írom a diplomamunkám, készülök a ZH-kra, és mindemellett dolgozom... Fotózni sincs időm, nem hogy scannelni:(
Csákány! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|