Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2005-10-25 10:32:47 301

A 300-at úgy értettem, hogy 300mm-en! :-)  Tehát hogy melyik zoom állásban tudja az 1:2-t?

Hát az időhiányt sajnálom... De hát ez van. Esetleg ha csak egyet vagy kettőt...? :-)))

Üdv, Z.

A hozzászólás:
**buci** Creative Commons License 2005-10-24 17:26:08 300
Szia! Nem tudom, én analóg Eos 30V-n használom. Szerintem teljesen gépfüggetlen az 1:2 nagyítás, úgyhogy fix, hogy tudja... A fotóshétvégén is nagyon sok ilyen obit láttam digitális vázakon, úgyhogy fix... Hát barátom az a gáz, hogy nagyon nincs időm és kedvem scannelni... Nyelvtanfolyamra járok, írom a diplomamunkám, készülök a ZH-kra, és mindemellett dolgozom... Fotózni sincs időm, nem hogy scannelni:( Csákány!
Előzmény:
zorko Creative Commons License 2005-10-19 22:55:16 299

Az 1:2-t 300-on tudja?

Off: Az esküvői képekből van valami...? :-)

 

On: Van valakinek tapasztalata (vagy tud valami linket) arról, hogy melyik telekonverter melyik obival ajánlott. (Azt hallottam, hogy nem mindegy... Meg hogy állítólag nagy fényerejű obikhoz nem célszerű.)

Köszönöm, Z.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!