|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
norbertn
2005-10-24 09:08:47
|
3161
|
Kezdem azt érezni, hogy a B lépcsőház sem fogja megúszni egy "kiválasztott" nélkül. :( Azért a remény hal meg utoljára. |
|
Előzmény:
 |
Albi (C)
2005-10-24 08:54:24
|
3158
|
Sziasztok!
A hétvége termése aggasztó a C épületben.
- lift elromlott
- valaki kiragasztott egy "kedves" levelet a liftajtóra, ami arról szólt, hogy aki vette a bátorságot magának vasárnap, hogy fúrkáljon és kopogjon a lakásában és ezzel megzavarta őt a hétvégi nyugalmában, az kodródjon el mihamarabb az épületből!!! Mindezt olyan stílusban írta, ami csak bb agressziójával mérhető. Én nem voltam hétvégén a lakásban, ezért nem tudom, hogy mikor és milyen hangos fúrkálás volt, de a levél akkor is nagyon agresszív volt!
- a lépcsőházban, a negyedik emeleten ki van ragasztva egy kis használati utasítás Olimpia módra. Nem tudom szó szerint idézni, de... a 402-es lakásba elektromos szellőzők kerültek beépítésre, ezért kérik a kedves tulajt, hogy az ajtót mindig zárja be, ne hagyja nyitva stb... és a berendezéseket 3 óránként ellenőrizze :) és az elszívó gyülytőmedencéjéből (így van kiírva!!!) öntse kis a vizet.
Úristen, hova költöztem!
Anita |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|