|
|
|
|
 |
Matyika_
2005-10-24 12:54:55
|
161
|
vegyesen a Grunge Bettytől a Smoke It-ig végig, a slágerek közül talán csak a We Used To Be Friends meg az Every Day Should Be A Holiday maradt ki
de amúgy a setlistet se nyomták végig, úgyhogy menjenek a picsába, pedig máskülönben elég jó volt |
|
A hozzászólás:
 |
Szőrös
2005-10-23 20:21:20
|
160
|
| milyen számokat játszottak? |
|
Előzmény:
 |
da Silva
2005-10-22 18:22:53
|
159
|
| Nah, én voltam Bécsben, ugye, nekem tetszett minden :-) DE MIÉRT NEM HOZTÁK A KUTYÁKAT?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|