Keresés

Részletes keresés

Matyika_ Creative Commons License 2005-10-24 12:54:55 161

vegyesen a Grunge Bettytől a Smoke It-ig végig, a slágerek közül talán csak a We Used To Be Friends meg az  Every Day Should Be A Holiday maradt ki

 

de amúgy a setlistet se nyomták végig, úgyhogy menjenek a picsába, pedig máskülönben elég jó volt

A hozzászólás:
Szőrös Creative Commons License 2005-10-23 20:21:20 160
milyen számokat játszottak?
Előzmény:
da Silva Creative Commons License 2005-10-22 18:22:53 159
Nah, én voltam Bécsben, ugye, nekem tetszett minden :-) DE MIÉRT NEM HOZTÁK A KUTYÁKAT?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!