Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-10-20 19:41:09 452
Nem fogod a vakarózásból észrevenni, csak akkor ha a saját szemeddel látod. A mieinken volt néhány, de ez természetes.
Thor Creative Commons License 2005-10-20 19:40:07 451
Én ezt a picit a 427-ben csak 5 percre tettem le a nappali közepére, és már szemmel láthatóan ugráltak a bolhák a padlólapon. Amúgy valóban, ha egy bármilyen sünt megfogsz, jóval nagyobb az esély bolhásra, mint bolhátlanra. Ők nem tudnak bolhászkodni a tüskéik között, csak tűrni.
A hozzászólás:
ximot Creative Commons License 2005-10-20 19:01:30 450
Megpróbálom majd ezt a Bolfo port, mivel a sprayzésnél nem sok került Sünére, csak a hátát fújtam le 1 nyomással. Hogyan tudok megbizonyosodni arról, hogy bolhás-e egyáltalán? Meg még nem fogtam, mert nem találtam olyan kesztyűt, amit biztonságosnak ítélnék. Majd holnap a xxxmaxxban. A ki-beállás megoldott, mivel mindentelpakoltam a földről, így a saját territóriumán kívül nem tud elbújni sehová. Reggel majd megnézem a kocsi alatt, visszateszem a "kerítés" mögé és úgy állok ki. Éjszakára nyitva hagyom a karámot, hadd kotoncoljon kedvére. Most, mikor benyitottam, éppen kint volt, de felkapcsoltam a lámpát, erre visszament az odúba. Tettem be neki egy puha pamutharisnyát, meg egy puha törölkozőt is. A hőmérséklet jelenleg 14 fok, ami éjjel valószínűleg le fog csökkenni 9-10 fok környékére, mivel a fűtés 22 órától reggel 6ig csak alapjáraton megy. Az odúban azonban kellemes meleg lehet, ezt abból gondolom, hogy mikor napközben a költözés és bolhászás idejére kihúztam a harisnyával, az nagyon jó meleg volt (azon feküdt). Egyébként le is szigeteltem az egész dobozt Austrothermmel, alul-felül-oldalt-mindenhol. Tettem rá egy rakat rongyot is, ahol meg a garázs falával érintkezik, oda 3 réteg Austrotherm tábla került. A kifutót is hasonló módon szigeteltem alulról, arra kartonlapot és egy deszkából készült kis dobogót tettem, azon van az avar, meg a két cserépalátét a vízzel és a kajával. Az egész kartonlapokkal van körbevéve, ami ugyan nem túl stabil, inkább a territórium határait hivatott jelölni. Végül is csak a kocsival kell megosztania azt a 20 négyzetmétert. Arra gondoltam, hogy hazazérkezés után rögtön be is állok majd, mert a motor melege legalább 1 órán át emeli a hőmérsékletet. Infralámpán még gondolkozom, esetle a kemény fagyok beálltával kerül bevetésre, szigorú felügyelet mellett, nehogy úgy járjunk,mint "Majac". Hogyan tudom hozzászoktatni őkelmét, hogy lámpafelkapcsolásra ne rohanjon vissza az odúba (azért látni is szeretném néha )...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!