|
|
|
|
 |
zildi
2005-10-21 11:32:52
|
461
|
szerintem azóta Majacka normális alakzatot öltött és mivel önkiszolgáló étteremben étkezik, bizonyára lefogyott picinykét.
Sünci gazdik voltak látogatóban a napokban az esti órákban. Nem reméltük, de láttunk két sünit mászkálni és enni. Ilyenkor októberben már bizonytalan mikor jönnek elő, mert közeleg a hideg és bevackolják magukat. Hogy Süncit vagy Majckát, vagy egy másik tüskést láttunk?! hát azt bizony nem tudom.
Margit elmesélése szerint, nagy volt nyáron a forgalom és volt szaporulat is. |
|
A hozzászólás:
 |
benőbéka
2005-10-20 16:28:26
|
449
|
Ez nem ér, mindig szegény Majackám testalkatán élcelődsz :)) Jó étvágya volt a szentemnek, hát tehetek én róla? :) Azért azt megállapítottam, hogy egy bernáthegyit nem etetnék ezzel, rámenne minden vagyonom =:O
Amúgy azóta lefogyott ám! Zildi tudósított még valamikor nyár elején, hogy találkozott vele, és jóval sportosabb testalkatot öltött - hiába, a diéta :) |
|
Előzmény:
 |
Thor
2005-10-20 15:45:30
|
447
|
szép, egészséges sünné fejlődött, úgyhogy szerintem érdemes lenne az általam írtakat különös figyelemmel elolvasni
Szerintem is, meg a képeket is megnézni :) ez ugyanis igazán szolid megfogalmazás ez egy óriási, kövér, hurkáshasú sünre, akit Royal Caninon tápláltak bodybuilderré :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|